Hakkımızda

Yazdır

1993 yılından bugüne üstün hizmet anlayışı ve kaliteli hizmet bilinciyle yıllardır AFYONKARAHİSAR'da oto kurtarma alanında faaliyet gösteren KOCAÇAY Oto Kurtarma ve Vinç İşletmeciliği, müşteri memnuniyeti ilkesiyle hizmet vermektedir. Bu sektörde lider olma hedefiyle kurulan firmamız müşterilerine en iyi hizmeti vermek için daima yenilikçe adımlar atmaya devam etmektedir...


Müşteri Odaklılık: Müşterilerimizin ihtiyaçlarını doğru bir şekilde belirlemeye çalışır, onların ihtiyaçlarını tam olarak karşılayan yaklaşımlar geliştiririz. Müşteri tatminine yönelik sorumluluk üstlenir ve problemleri vakit kaybetmeden çözümleriz.

Yenilikçilik: Sektrödeki yenilikleri yakından izlemek ve araç çeşitliliğini arttırmak, personelimizin kaliteye duyarlı birey olmasını sağlamak ve hedeflerimize hep birlikte ulaşmaya çalışmak.

Ekip Çalışması: Ekip olarak etkin ve verimli bir şekilde çalışır, birbirimizi destekler, bilgi ve deneyimlerimizi paylaşırız. Ekip içindeki sorumluluklarımızı zamanında ve doğru olarak yerine getiririz. Müşterilerimiz ve takım arkadaşlarımızla iletişimizi etkili bir şekilde sağlayabilmek için yazılı, sözlü, görsel iletişim araçlarını en verimli bir şekilde kullanmaya özen gösteririz. Karşımızdakini önyargısız ve bütünüyle anlamaya çalışarak dinleriz.